Posjetili su nas doktori Damir Agičić i Hrvoje Volner

Posjetitelji

Tijekom poslijepodnevnih sati u petak (8. studenog 2019.) posjetili su grad Belišće i Muzej „Belišće“ doktori povijesne znanosti Damir Agičić i Hrvoje Volner s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu i Fakulteta za odgojne i obrazovne znanosti Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku.

Foto: Valpovština info

Doktor Agičić i Volner došli su povodom predstavljanja knjige Od industrijalaca do kažnjenika: „Gutmann“ i „Našička“ u industrijalizaciji Slavonije autora Hrvoja Volnera. Organizatori su predstavljanja knjige bili Ogranak Matice hrvatske u Belišću i Gradska knjižnica i čitaonica Belišće. Prije predstavljanja knjige u Zgradi gradske uprave grada Belišća u društvu doktora Dinka Župana proveli smo naše posjetitelje kroz muzejsku zgradu kod belišćanske ambulante, kroz „staro“ Belišće, a otišli smo i do spomenika poginulim pripadnicima 107. brigade Hrvatske vojske.

RADNO VRIJEME

Ponedjeljak: 12:00 – 20:00 sati